نتایج جستجو برای عبارت :

نوکو

ماجرای اومدن من به نوکو خیلی جالبه . مدتها بود که تو کلینیک کار می کردم . کار تو کلینیک از اونجا که کار تیمی نیست خلا زیادی رو احساس می کردم . تو کلینیک هرکس برای خودش کار می کنه و هرکسی می خواد خودش به اهدافش برسه . اما کار تیمی اینجوری نیست . تو کار تیمی ، که خیلی به وجود یه رهبر و اعضای همدل نیاز داره ، همه برای یک هدف تلاش می کنن .از دوستم علیرضا دعوت شده بود که برای تولید محتوا بره اونجا و چون کمی براش سخت بود از من خواست که همراهش برم .من تو اون
نمایشگاه کتاب 1398 امروز رسما افتتاح شد . ما هم از طریق نوکو یک غرفه داریم که در اون به معرفی محصولات و خدمات و اپلیکیشن نوکو می پردازیم . نمایشگاه کتاب فرصت خیلی خوبیه برای محک زدن خودمون ...خوشحال میشیم شما هم به ما سر بزنید .آدرس غرفه ما : طبقه دوم شبستان امام خمینی راهرو 14 ردیف 3 غرفه 45
سلام و عرض ادب
امروز دقیقا یکسال هست که من در نوکو کار می کنم. نوکو مخفف نوآوری کودک هست. کار نوکو آموزش از طریق ویدیوهای آموزشی و پادکست هست.
نوکو هم یک سایت و وبلاگ و هم یک اپلیکیشن داره که از شما دعوت می کنم حتما از اونها دیدن کنید.

سایت نوکو شامل چهار دسته است.
1.بهداشت و سلامت شامل چهار زیر شاخه ( تغذیه - بارداری - نکات درمانی - بهداشت و مراقبت مادر و کودک)
2.روانشناسی شامل ( مهارت های اجتماعی - مهارت های زندگی - فرزندپروری)
3.فرزند من  شامل (قصه
ما در استارتاپ نوکو تمام سعی خودمون رو میکنیم تا میتونیم برای خانواده ها چه مادر و چه پدر مطالب مفیدی را بسازیم در این بخش از مجله نوکو به توضیح کامل هفته های بارداری یا همان بارداری هفته به هفته پرداخنه ایم
بارداری هفته به هفته
شما میتونین به طور کامل از هفته چهارم بارداری که به طور مثال شروع بارداری هست تا هفته چهل و یکم بارداری که تقریبا زمان زایمان است بخونید.
در وبسایت نوکو یک مجموعه ویدویویی درباره آموزش ورزش بارداری وجود دارد که می توانید از طریق لینک های زیر آنها را تماشا کنید.

مادران عزیز شما باید با توجه به شرایط و توانایی لازم و نداشتن مشکلات طبی قبل از انجام هرگونه فعالیتی باید با ماما و پزشک خود مشورت کنید تا بتوانید ۹ ماه بارداری خود را بی خطر بگذرانید که عوارضی برای شما و فرزند عزیزتان به همراه نداشته باشد.

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آ
دغدغه نام گذاری
در خانواده ها (حتی تمام دنیا ) یکی از دغدغه هایی که برای دختر یا پسر همیشه اتفاق می‌افتد، دغدغه نام گذاری است. این مشکل همیشه بوده پسر قبل از ازدواج همیشه به این فکر می کرده من اگه بچه دار بشم اسمش رو میذارم فلان یا دختر خانوم از عنفوان کودکی خودش داشته فلانی رو بزرگ میکرده. تازه این دغدغه بعد ازدواج زیادتر هم میشه سلایقه های مامان و بابا و عمه و خاله و مادربزرگ و بابابزرگ ها هم اضافه میشه.
اما یه ماجرایی بدتر پیش میاد واسه نامگ

خدا رو شکر همه ی ما خودخواهی رو از اجدادمون به نحو احسن به ارث بردیم. به قول یه بزرگی: "همه ی ما از نسل قابیل برادر کشیم"... اما وای به روزی که این خوخواهی تبدیل به خودشیفتگی و خودپرستی بشه
یکی از بزرگترین مشکلات روانشناختی که خودم اخیراً بهش پی بردم وسواسه. شاید به نظر خیلی ساده برسه اما امکان داره توی هر رفتاری ریشه بدونه. به طور کلی می تونیم مقوله ی وسواس رو به شکل تعمیم یافته ش به اعتیاد منتج بدونیم. امیدوارم این موضوع رو جدی بگیرید چون واقع

جدا کردن جای خواب نوزاد
جدا کردن جای خواب نوزاد دغدغه ای است که تمام مادر و پدر ها با آن سر و کار دارند. چطور و چه زمانی باید این کار را کرد ؟ چگونه باید این فرآیند را انجام داد ؟ توجه داشته باشید خیلی از این موارد در بزرگسالی و رشد روانی فرزند شما تاثیر بسیاری دارد.و مطمئن باشید با رعایت کردن اصول درست می توانید جلوی خیلی از مشکلاتی که احتمال دارد در آینده برای فرزند شما رخ دهد را بگیری.

در ویدیویی که در سایت نوکو قرار داده شده، خانم دکتر ال
اندازه گیری دور سر کودکان از هنگام تولد تا دو سالگی از اهمیت ویژه ای برخودار است . دور سر از برآمدگی بین دو ابرو شروع می شود از برآمدگی پشت سر عبور و دوباره بر روی پیشانی (یا برعکس) توسط یک متر پارچه ای باید اندازه گیری شود، همچنین شما می توانید یک روبان در نظر بگیرید و از آن برای اندازه گیری در طول یکسال اول استفاده کنید و هر ماه اندازه را بر روی آن علامت بزنید
ادامه مطلب
علائم زایمان
در هفته های آخر بارداری انقباضاتی که در اوایل بارداری وجود داشتند پر رنگ تر شده و ممکن است حتی دردهایی نیز ایجاد کنند که به این درد ها به اصطلاح دردهای براکستون هیکس می گویند و مادران فکر می کنند که دردهای زایمان شروع شده اما در واقع این دردها، درد کاذب هستند.

(منبع این نوشته مقاله سایت نوکو میباشد و به صورت خلاصه آورده شده است. جهت دیدن مقاله کامل میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر مقاله را به صورت کامل مشاهده کنید. در مقاله کامل
شکست قولنج دست
قولنج دست یک اتفاق جالبی است که در بدن ما انسان ها می افتد و برای بعضی ها دلنشین و برای بعضی ها ترس آور است. این احساس از بچه گی همیشه من رو میترسوند که انگشتام شل نشه یا توی پیری دستم نلرزه که البته امکان داره از صحبت های بزرگتر ها در دوران کودکیم باشه. چون اصولا آنها سعی داشتند مارا از هر اتفاقی بترسانند. کلا نوع تربیت والدین زمان ما این بود که نکن این کارو خطرناکه، نکن این کار رو فلان میشه و من همیشه برای خودم در ذهنم این حس رو د
دوران بارداری یکی از شیرین ترین دوان زندگی هر زوج است . در این دوران مادران باردار انگیزه و امید بیشتری به زندگی پیدا می کنند و تغییرات هورمونی شدید که در بدنشان اتفاق می افتد شدیداآنها را متحول می کند.
از پیش از شروع ادوران بارداری زنان باید نسبت به تغییر اساسی در سبک زندگی خودشان اقدام کنند . آنها باید نسبت به آنچه که می خورند و می نوشند حساسیت بیشتری داشته باشند و تا حد ممکن در امر تغذیه از یک متخصص بهره بگیرند.
از نکات بسیار مهم در این دوره
وحشت زدگی میتونه به شدت ترسناک باشه. به خصوص اگه برای اولین بار اونو تجربه کنید. زمانی که برای اولین بار دچار وحشت زدگی شدم , فقط 13 سال سن داشتم و به شدت ترسیده بودم. نمیفهمیدم چه اتفاقی داره برام پیش میاد و نمیدونستم چطور اون اتفاق رو متوقف کنم. بعد از تجربه ی اولین وحشت زدگی , تو اینترنت جستجو کردم تا همه چیز رو در این باره بفهمم. چند سال بعد , نکات و ترفند های زیادی رو پیدا کردم که با استفاده از اونها میشه در زمان وحشت زدگی , از نظر جسمی و روانی آ
چندوقت پیش یه مطلبی میخوندم در مورد مهربان بودن با خود، راهکارهای روانشناسانه ای که تو اون مقاله ارائه شده بود به نظرم یکمی برای فرهنگی ایرانی ناشناخته اومد، در حدی که مطمئنم اگه اون راهکارها رو انجام بدیم اتفاقات جالبی میفته که تو ادامه این متن به اونا اشاره کردم.
– وقتی از یه چیزی ناراحتین وانتون رو پر کنید از آب داغ، تو آب یه عطر خوش بود بریزید، تو وان ریلکس کنید، بعد یه هات چاکلت داغ واسه خودتون درست کنید، سر و پاهاتون رو بدین ماساژورتو
طبق نظر شارون وگسچیدر, درمانگر خانواده و مدیر سابق انجمن ملی کودکان الکلی, کودکان تربیت یافته در خانواده های ناکارآمد یاد میگیرند نقش های خاصی را بازی کنند تا با رفتارهای سمی در خانه شان مواجه شوند. نقش هایی که او اشاره میکند, روشی برای برچسب زدن به افراد نیست. در عوض, او با استفاده از این نقش ها نشان میدهد که الکلی بودن چطور بر دوران کودکی و ویژگی ها و عادت های دوران بزرگسالی تاثیر میگذارد. کودکانی که در محیطی با سوء مصرف الکل یا مواد مخدر بزر
گربه ها نمیتوانند به زبان انسان ها صحبت کنند و ,متاسفانه, ما انسان ها هم قدرت جادویی نداریم تا ذهن این موجودات دوست داشتنی را بخوانیم. اما, زبان بدن در این باره به ما کمک میکند. دوست دارید بفهمید گربه تان چه حالی دارد؟ ما به شما کمک میکنیم تا خیلی سریع به یک کارشناس گربه تبدیل شوید! قبلا مقاله ای با عنوان ۷ مزیت گربه داشتن در نوکو منتشر کردیم . در این مقاله , ۷ روش برای درک زبان گربه ها را به شما معرفی میکنیم .
آرام, خنثی یا راحت
تا به حال در حال سف
زمانی که افراد در حال درمان ضربه ی روحی خود هستند, معمولا خودشان را از فردی که باعث این مسئله شده دور میکنند. اما اگر این آسیب از سوی پدر و مادر که هنوز آنها را میبینید اتفاق بیفتد چطور؟ چه با والدینتان زندگی کنید یا در زمان تعطیلات به دیدار آنها بروید , متوجه میشوید راهی برای برگرداندن درد, ترسها یا کابوس های عذاب آوری که تجربه کرده اید وجود ندارد. این موضوع برای شما بسیار سخت است. با وجود همه ی اتفاقاتی که افتاده , شما هنوز هم به نوعی درگیر این
دنیای بیرون سرد و سخت است. بعد از عبور از دوران سخت بلوغ, وارد دنیای خشن بزرگسالی میشویم که با مسائلی مثل کار, مالیات, قبض, دارایی, قرار های آشنایی و غیره همراه است.
بسیاری از افراد , سختی های بزرگسالی را میپذیرند و به خوبی با آنها برخورد میکنند تا به موفقیت برسند. با این حال, بعضی از افراد , از بزرگ شدن طفره میروند. استرس های دوران بزرگسالی بسیار سخت و آزار دهنده است. بنابراین, از بزرگ شدن فرار میکنیم. بعضی از افراد تصمیم میگیرند حتی بعد از بزرگسا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها